بررسی اجمالی

درخواست وجه پیامکی

کسب و کارهای بسیاری وجود دارد که از ابزار کارت به کارت بهره میبرند و در هنگام اعمال حساب در نرم افزار های مالی خود نیازمند صرف زمان و تطبیق پرداخت ها میباشند، سرویس درخواست وجه از طریق ارسال لینک پرداخت ابزار بسیار مناسبی جهت جایگزینی پرداخت های از راه دور میباشد، هر کسب و کاری که کالا و یا خدماتی به مشتریان خود ارائه میدهد میتواند با ارسال پیامک حاوی لینک پرداخت از طریق اپلیکیشن موبایل یا پنل بیست پی و حتی از طریق وب سرویس نسبت به دریافت وجوه اقدام نماید. لذا با ثبت درخواست درگاه به تمامی ابزارهای پرداخت بیست پی( درخواست وجه پیامکی، درگاه اینترنتی ، QR Code و پرداخت سازمانی)دسترسی خواهید داشت. درگاه پرداخت بیست پی مناسب کسب و کارهای اینترنتی نظیر: رستورانهای بیرون بر، فروشگاه های فعال در اینستاگرام، پرداخت اقساط صندوق های قرض الحسنه و ... میباشد. با ثبت درخواست میتوانید طی 24 تا 48 ساعت صاحب درگاه درخواست وجه پیامکی شوید.

درخواست درگاه وجه پیامکی

توسعه دهندگان

ابزارهای توسعه برای مدیران وب‌سایت

شرکت بیست پی برای سهولت استفاده از ابزار پرداخت پیامکی ، اپلیکیشن موبایل  و پنل اختصاصی را برای هر کسب و کار فراهم نموده است، کافیست پس از ثبت درخواست واتمام تشریفات فعال سازی درگاه، وارد پنل اختصاصی  پذیرند شده و یا با نصب اپلیکیشن موبایل مختص پذیرنده نسبت به ارسال پیامک حاوی لینک پرداخت برای مشتریان خود اقدام نمائید. لذا نیازی به توسعه برای این نوع کسب و کارها وجود ندارد.

اما در صورتیکه شرکت متقاضی دارای پلتفرم نرم افزاری بوده و تمایل دارد سرویس درخواست وجه پیامکی را بصورت یکپارچه داشته باشد دراین صورت نیاز به پیاده سازی وب سرویس بیست پی خواهد داشت. لذا مدیران وب‌سایت‌های اینترتنی می‌توانند از طریق وب سرویس بیست‌پی به سهولت و با سرعت بالا و با کمترین زمان ممکن به سیستم پرداخت متصل گردند و مبالغ خود را از مشتریان دریافت کنند.

برای اتصال به سیستم پرداخت بیست‌پی میتوانید مستند پرداخت را پیاده‌سازی نمونده و یا از پلاگین‌های موجود استفاده نمایید

مراحل ثبت‌نام درگاه وجه پیامکی

گام اول

ارائه مدارک توسط درخواست کننده

درخواست درگاه پرداخت
گام اول

گام دوم

بررسی مدارک و ارسال به شاپرک

NEXT STEP
گام دوم

گام سوم

فعال سازی درگاه

NEXT STEP
 گام سوم

با ما تماس بگیرید